На Богодухівщині буде відремонтовано ряд об’єктів

Дата: 16.03.2021 16:32

Фото без опису Депутатський корпус Харківської обласної ради погодив виділення коштів на ремонт низки об’єктів Богодухівської громади, які передбачені Програмою економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік.

Так, на ремонт системи опалення, водопровідної мережі та башти артезіанської свердловини Богодухівського дитячого будинку-інтернату виділено 2,5 млн грн.,  ще понад 390 тис. направлять на потреби психоневрологічного диспансеру.

Крім того, передбачені кошти на проведення капітального ремонту бігових доріжок та волейбольного майданчика на стадіоні «Колос» на суму понад 10 млн. грн.; на газифікацію вулиці Індустріальної у місті Богодухів  - 1 млн. 105 тис.грн; на завершення реконструкції приймального відділення КНП «Богодухівська ЦРЛ» - 680 тис.грн.