Оголошується конкурс  на визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування

Оголошення про проведення конкурсу

ДО УВАГИ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ!

Виконавчий комітет Богодухівської міської ради (далі - Організатор) оголошує конкурс  на визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Богодухівської міської ради.

Робочий орган - філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», 61124,               м. Харків, проспект Гагаріна, 127-А, кім. 205, 214, тел./факс (057) 717-00-77,  e-mail: oblavto_kh@ukr.net.

Об’єкт конкурсу:

№ з/п об’єк-ту кон-курсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

Кіль-кість рей-сів на добу

Режим руху

Примітка

Кількість автобусів з урахуван-ням резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характерис-тикою, пас.

Міські маршрути

№1 Центр (площа Соборності) – с.Семенів Яр

1рез.

від 12

у виначені дні

№4 Центр (площа Соборності) – ТОВ СП «Перемога»

у виначені дні

№5 Центр (площа Соборності) – ВАТ «Богодухівське»

у виначені дні

Якщо у примітці не зазначена періодичність здійснення перевезень (сезонний, у визначені дні тижня), то об’єкт конкурсу обслуговується цілорічно, щоденно.

Умови конкурсу

Згідно із ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі - Закон) у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид перевезень, що винесено на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст. 34 Закону та наступним умовам:

- обов’язкове надання в якості конкурсної пропозиції на кожен об’єкт конкурсу щонайменше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

- наявність у перевізника-претендента необхідної кількості резервного рухомого складу відповідної місткості згідно з підпунктом 4 п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.08 №1081 (із змінами) (далі - Порядок);

- забезпечення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування пасажирів;

- перевезення громадян пільгових категорій згідно з чинним законодавством;

- забезпечення виконання вимог чинного законодавства, що регулює роботу автомобільного транспорту;

- дотримання трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці;

- робота перевізника за договором з виконавчим комітетом Богодухівської міської ради;

- забезпечення роботи на об’єкті конкурсу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 50 відсотків;

- відповідність  рухомого складу технічним та екологічним показникам;

- вимоги до автобусів щодо класу та комфортності передбачені Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.07р. №285 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.07р. за №499/13766.

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком, який розміщено на WEB-сайті Верховної ради України (http://zakon.rada.gov.ua). Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів (у т.ч. інформації щодо розкладів та інтервалів руху на автобусних маршрутах), переліку та бланків документів для участі у конкурсі можна звертатися до робочого органу.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 22 березня 2022 року. Початок засідання об 11.00 годині за адресою: м. Богодухів, пл.Соборності, 2, виконавчий комітет Богодухівської міської ради.

Плата за участь у конкурсі (за один об’єкт конкурсу*) на автобусному маршруті на діючий об’єкт конкурсу – 4446,79 грн. у т.ч. ПДВ – 741,13 грн. *Якщо в одному об’єкті конкурсу кілька маршрутів, плата встановлюється за кожен маршрут окремо.

Плата за участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування перераховується за реквізитами: отримувач – філія „Харківавтотранссервіс” УДП «Укрінтеравтосервіс», код ЄДРПОУ 38085536, розрахунковий рахунок №UA543138490000026003001201789 в АКБ „ІНДУСТРІАЛБАНК” м. Київ, МФО 313849, платіжне доручення (квитанція) повинне бути з позначкою «Плата за участь у конкурсі 22 березня 2022 року».

Документи для участі у конкурсі приймаються до 03 березня 2022 року включно за адресою: м. Богодухів, пл.Соборності, 2, виконавчий комітет Богодухівської міської ради. Режим роботи: 08.00 до 17.00 години  щодня, крім суботи, неділі та святкових днів. Документи для участі в конкурсах подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками №1 і №2. Конверт з позначкою «№1» повинен містити документи згідно з п.29 Порядку. Конверт з позначкою «№2» повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсів: тел. (05758) 3 03 51, електронна адреса: ekonommr@ukr.net, адреса веб-сайту:  https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.