У другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2023 09:10

У другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту.

У цей день ми звикли до масових спортивних заходів та нагородження найкращих спортсменів громади. Проте війна диктує свої умови.

Сьогодні змінився формат свята, але не змінився той факт, що Богодухівська громада - одна з найспортивніших у Харківській області. Фундамент такому високому статусу заклали наші поважні ветерани. Саме вони своїми спортивними досягненнями та невтомною тренерською діяльністю дали старт успіхам сучасного покоління. Велика їм вдячність за це!

Не змінилося і наше ставлення до успіхів наших футболістів і легкоатлетів, волейболістів і боксерів, шахістів, баскетболістів, тенісистів та усіх інших, хто на різних рівнях прославляє рідний край. Особливо пишаюся кожним і кожною, чиї спортивні перемоги підіймають синьо-жовтий стяг та на весь світ демонструють, що українці – незламний народ.

Свій внесок у загальнодержавну скарбничку міжнародних перемог зробили і наші земляки, представники кікбоксингу та таеквон-до, які стали переможцями та призерами європейської та світової першості. Захоплююся вами, вашою наполегливістю, жагою до постійного розвитку та вдосконалення навіть у такі складні для країни часи.

Наш обов’язок сьогодні - згадати тих спортсменів, які змінили спортивну форму на військову та стали на захист України. На превеликий жаль, багатьох з них уже немає серед нас…Вічна їм пам’ять і слава!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники!

Дорогі земляки!

Усі ті, хто пропагує здоровий спосіб життя! Нехай той ґарт, яким нас заряджає спорт, допоможе вистояти і здобути найголовнішу для кожного Перемогу!

Зі спортом у серці.

Щиро Ваш.