Оголошення про Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ»

Дата: 02.09.2022 10:51

Фото без описуДепартаментом захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної (військової) адміністрації видано Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» «Спорудження пошукових свердловин № 10 та № 11 Клубанівсько-Зубренківського родовища з метою пошуку вуглеводнів в девонських відкладах Клубанівсько-Зубренківського родовища. Облаштування Клубанівсько-Зубренківського родовища. Підключення свердловин №10 та № 11. Богодухівський район, Харківська область.» від 30.08.2022 року № 03.02-20/020 (реєстраційний номер справи № 202111228966).