Комунальні служби громади працюють

Дата: 08.06.2022 11:53

Фото без описуУ Богодухівській громаді, незважаючи на війну, комунальні служби продовжують виконувати свої обов’язки, забезпечуючи безперебійну роботу усіх об’єктів критичної інфраструктури, та працювати задля благоустрою громади.

І нехай фінансування усіх капітальних видатків у нинішніх умовах обмежене, але у міру можливостей проводиться ямковий ремонт доріг. Комунальники також прибирають вулиці, висаджують квіти та скошують траву у парках і на узбіччях доріг.

Шановні жителі громади! Звертаємося до вас з проханням своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях, прилеглих до ваших домогосподарств. Хочемо подякувати всім мешканцям громади, які долучилися до цієї роботи. Завдяки вашій небайдужості наші населені пункти будуть виглядати охайними та упорядкованими.

Війна війною, але ми ж не орки, щоб жити у занедбаній громаді?!