Вшанували пам’ять захисників України

Дата: 13.10.2021 13:51

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують героїзм, мужність, повагу, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня - день, який увібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Дня захисника України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці.

Напередодні свята Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ, заступник голови районної ради Руслан СВІТЛИЧНИЙ, заступник голови районної державної адміністрації Юрій КОЗУБ, депутатка Харківської обласної ради Альона ОНАЦЬКА та керівництво міської ради вшанували пам’ять захисників України покладанням квітів до пам’ятного знака борцям за свободу і незалежність України «Козацький Хрест».