Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 27.08.2021 11:00

Фото без описуШановні мешканці Богодухівської громади!

29 серпня український народ вшановує пам’ять тисяч співвітчизників, життя яких обірвала російсько-українська війна. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-захисників України, які загинули в цій жахливій війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Богодухівська міська рада звертається з проханням у цей день приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Закликаємо всіх жителів громади цього дня о 10.00 годині долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувати пам’ять загиблих захисників України шляхом призупинення на цей час роботи, руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Вшануємо пам'ять Героїв!

Герої не вмирають!