Відбулася нарада стосовно стану реконструкції будівлі ЦНАПу

Дата: 13.05.2021 16:17

Фото без описуСьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ провів оперативну нараду щодо стану реконструкції будівлі ЦНАПу.

Відділом проєктно-інвестиційної діяльності Богодухівської міської ради підготовлені і направлені до Міністерства цифрової трансформації два проєкти для реєстрації та участі у субвенції з державного бюджету місцевим громадам – «Капітальний ремонт приміщення Центру надання адміністративних послуг м. Богодухів, вул. Гагаріна, 1» і «Придбання обладнання для Центру надання адміністративних послуг м. Богодухів, вул. Гагаріна, 1».

Представники проєктних організацій доповіли про стан підготовки проєктно-кошторисної документації. Міський голова доручив відповідальним особам забезпечити організацію підготовки до проведення тендерних процедур.