Конкурсний відбір виконавців робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Богодухівська  міська рада

проводить  конкурсний

відбір виконавців робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Богодухівська міська рада відповідно до статей 122, 135, 136 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з рішенням Х позачергової сесії Богодухівської міської ради VIII скликання  «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки»  № 1295- VIII від 15.06.2021 року проводить відбір виконавців робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Кооперативна, №28, м.Богодухів, Богодухівського району Харківської області  (кадастровий №632810100:00:001:0026).

1. Умови відбору виконавців:

– під час відбору виконавця враховуються пропозиції кожного з претендентів за критеріями:

досвід учасника конкурсу та оцінювачів, які будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку і висновку про вартість об’єкта оцінки, зокрема тих, які перебувають у трудових відносинах із таким учасником конкурсу;

• наявність зауважень до практичної діяльності з оцінки майна учасника конкурсу та оцінювачів, які будуть залучені ним до виконання робіт з оцінки, за останні 3 роки до дати проведення конкурсу;
  • запропонована учасником конкурсу вартість виконання робіт з оцінки.

Вимоги до документації, що подається на відбір виконавця з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На відбір виконавця робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки» із зазначенням об’єкта. В конверті повинні міститися підтверджуючі документи та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Додатково до пакету документів претендент повинен надати супровідний лист для реєстрації по вхідній кореспонденції.

Конкурсна пропозиція претендента повинна містити інформацію щодо пропонованих претендентом строків (у календарних днях) виконання робіт та їх вартості з урахуванням податку на додану вартість, а також калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, які буде включено в запропоновану вартість робіт.

Усі сторінки документів, що надаються претендентом у складі його пропозиції  повинні бути пронумеровані та засвідчені посадовими особами претендента відповідно до компетенції та з дотриманням норм чинного законодавства України в сфері оформлення документів. Документи мають бути без поправок, дописок тощо. Також до документів долучається їх реєстр.

Перелік підтвердних документів, які подаються на відбір виконавців

На конкурс подаються:

• заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт  із оцінки земель
  •  копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  • копії установчих документів претендента та виписки з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
  • копія(ї) дозвільного(их) документа(ів);
  • копія(ї) ліцензії(й), сертифікату;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента;
  •  проект завдання на виконання послуг у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Пропозиції на відбір виконавців подаються до 1200  год. 02.07.2021 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи: 62103, Україна, Харківська область, м.Богодухів, пл. Соборності, 2.

Попередня дата проведення конкурсу 07.07.2021 о 1300 за адресою: 62103, Україна, Харківська область, м.Богодухів, пл. Соборності, 2.

Контактні телефони: 0681300320, 0984156836 (Коноз Михайло Володимирович, заступник міського голови).