Богодухівська міська рада

Харківська область

Депутати міської ради VIІI скликання

 

Депутати міської ради VIІI скликання

 

Прошутя Віталій Васильович  (067) 291-45-77 вул.Ватутіна, вул.Веселкова, вул.Вокзальна Набережна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Індустріальна, вул.Комарова, вул.Кривоносова, вул.Ленська.
Тризна Володимир Іванович (066) 292-96-45 смт Гути, с.Первухинка, с.Першотравневе
Гаращук Руслан Олександрович              (095) 926-77-05 вул.В. Сахна, вул.Заводська, пров.Заводський, вул.Ломоносова, пров.Ломоносова, вул.Млинова, вул.Третяківська,  пров.Третяківський, 
Суріков Олександр Володимирович (067)-772-89-94 вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Вокзальний,  пров.Круглий, пров.Сонячний,
Білаш Ігор Анатолійович                                     (099) 769-30-93 вул.Байдукова, вул.Горького, вул.Загорулька, вул.Молодіжна, вул.Охтирська, вул.Робітнича, вул.Троїцька, вул.Чалого, вул.Чкалова, пл.Театральна 
Рижонков Андрій Володимирович (097) 445-51-66 пров.Байдукова, пров.Зоряний, пров.Краснокутський, пров.Охтирський, пров.Піщаний, пров.П’ятикутний, пров.Робітничий, пров.Чалого, пров.Чкалова
Рисцов Анатолій Васильович (067) 570-68-12 вул.Гомолка, вул.Грайворонська: 1–48; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Леонова, вул.Набережна, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Харківська Набережна, 
Лукашова Вікторія Юріївна  (066) 748-61-65 вул.Центральна: 1–18; вул.Чернієнка, пл.Незалежності, пл.Поштова, пл.Свято-Духівська, пл.Соборності, пров.Грайворонський, пров.Кооперативний, пров.Ринковий, пл.Зелена, 
Костенко Руслан Васильович  (067) 968-45-51 пров.Грінченка, пров.Зелений, пров.Лікарняний, пров.Монастирський, пров.Північний, пров.Покровський Подол, пров.Пушкіна, пров.Тупий, пров.Український, проїзд Дачний
Васенін Максим Анатолійович  (067) 579-35-85  вул.Пушкіна, вул.Українська, вул.Успенська, пл.Героїв Чорнобиля, пл.Праці, пров.Веденічева, пров.Григорія Сковороди,
Кудленок Юлія Віталіївна (067) 957-46 -73 вул.Гагаріна, вул.Грайворонська: 49–100; вул.Григорія Сковороди, вул.Замісцева, вул.Козацька, вул.Міліцейська, вул.Монастирська, вул.Моргунова,
Бабенко Андрій Олексійович (095) 185-98-20 вул.Бєляєва: 66–72; вул.Вишнева, вул.Генерала Нікітіна, вул.Івченка, вул.Короленка, вул.Красивий Яр, вул.Оксенича, вул.Центральна: 19–264А; пров.Бєляєва, пров.Вишневий, пров.Волошковий, пров.Глобіна, пров.Гоголя, пров.Кленівський, пров.Короленка, пров.Красивий Яр, пров.Ударний, с.Москаленки, с.Паляничники
Рубаник Ольга Володимирівна (095) 014-63-29 вул.Лесі Українки, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Соснова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Залізничний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Сосновий, пров.1-го Травня, пров.8-го Березня
Чепурний Олег Ярославович (066) 290-05-85 вул.Бєляєва: 1–65; вул.Веденічева, вул.Гімназійна, вул.Дем’янівська, вул.Історична, вул.Лозівська: 1–55А, 76; вул.Покровська, вул.Садовий Яр, вул.Солов’їна, пл.Каразіна, пров.Варанкіна, пров.Гімназійний, пров.Залиманівський, пров.Каразіна, пров.Латіна, пров.Лозівський, пров.Покровський, пров.Садовий, пров.Шпильки
Церковна Наталія Григорівна  (066) 290- 45-26 вул.Лозівська, вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Мусійчанська, вул.Новоселівка, вул.Піщана, вул.8-го Мехкорпусу,  пров.Колодяжний, пров.Харківський, пров.8-го Мехкорпусу, 
Нагорний Олексій Павлович (067) 465-92-72 вул. Благовіщенська, пров.Благовіщенський, вул.Дерегуса, с.Мусійки
Повойко Ірина Олександрівна (067) 926-71-94 вул.Садова, вул.Оверченка, пров.Оверченка, с.Семенів Яр
Гамбарашвілі Рамаз Темурович (099) 049-85-56 вул.Катукова, вул.Космічна,
Носова Марина Олександрівна    (067) 914-98-14 смт Шарівка вул.Східна, с.Мар’їне (Шарівська с/р), с-ще Першотравневе
Каплунівська Юлія Миколаївна (099) 787-18-58 с.Губарівка.
Глущенко Сергій Олександрович (097) 890-32-60 с.Олександрівка, с.Хрущова Микитівка, 
Ситник Леонід Миколайович (095) 022-41-40 с.Полкова Микитівка, с.Куп’єваха
Євтушенко Володимир Михайлович                   (096) 216-42-54 с.Вінницькі Івани, с.Дегтярі, с.Коротке,с.Івано-Шийчине,  с.Братениця, с.Тимофіївка, 
Запольна Катерина Володимирівна (093) 665-15-52 с.Сінне, с.Шийчине, с.Шуби, с.Гарбузи, с-ще Степне
Вакуленко Володимир Миколайович (098) 843-77-42 с.Бабаки, с.Горбанівка, с.Матвіївка, с.Новоукраїнка, с.Шкарлати, с.Дмитрівка, с.Новософіївка, с.Щербаки
Васенін Анатолій Семенович (067) 570-54-95 с.Павлівка, с.Кручик, с.Миролюбівка
Мартимянов Олег Володимирович (093) 069-90-90 с-ще Улянівка, с.Дев’ятибратове, с-ще Зарічне, с.Воскресенівка, с.Іванівка, с.Корбині Івани, с.Мар’їне(Улянівська с/р), 
Колосарьов Олександр Іванович (068) 075-97-65 с.Заброди, вул.Східна, пров.Польовий, с.Воскобійники, с.Філатове, вул.Набережна, с.Лозова, с.Новоселівка(Забродівська с/р)
Ярошенко Роман Іванович (067) 991-29-80 с.Кленове, с-ще Мала Іванівка, с-ще Таверівка, с.Мерло, с.Пісочин, с.Шигимагине
Шаров Володимир Анатолійович (095) 720-33-24 с.Крисине, с.Бабенки, с.Новоселівка(Крисинська с/р)
Задорожня Ольга Дмитрівна (099) 717-60-73 с.Кадниця, с-ще Максимівка
Львов Володимир Віталійович (067) 576-30-50 с.Петропавлівка, с-ще Балабанівка, с.Яблучне
Бобрик Володимир Анатолійович  (095) 462-21-13 с.Сазоно-Баланівка, с.Вертіївка, с.Крупчине, с.Ріпки, с-ще Горького
Панов Сергій Федорович  (067) 574-36-16 с.Сухини, с.Скосогорівка, с-ще Гавриші, с.Кияни, с.Павлове, с-ще Вікторівка, с.Байрак, с.Зарябинка, с.Леськівка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь